Wiele wysokiej jakości portfeli typu slim jest obecnie wyposażonych w ochronę RFID, która skutecznie zabezpiecza karty przed kradzieżą danych

SLIM WALLET - UNIWERSALNE MAŁE PORTFELE
Przed zakupem portfela slim należy przede wszystkim zastanowić się, do jakich potrzeb ma służyć mała portmonetka. Ponieważ tak małe, jak portfele mogą być, wąskie portfele również pochodzą w różnych kształtach i formach, które muszą pasować do osobowości, stylu i preferencji użytkownika.


ETUI NA KARTY
Poręczne etui na karty płatnicze to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy przede wszystkim dokonują płatności bezgotówkowych. Futerały są dostępne w wersji z kieszenią na monety lub bez niej, dzięki czemu, w zależności od preferencji, można mieć przy sobie również trochę gotówki.

PORTMONETKA
Ten nostalgiczny portfel w formacie mini jest odpowiedni dla fanów retro i fanatyków portmonetek na monety. Na kartki zwykle nie ma w nim zbyt wiele miejsca, notatki czasem trzeba składać w kształty przypominające origami, ale czasem zmieści się w nim szminka czy pęk kluczy.


SMUKŁY PORTFEL Z KLIPSEM NA PIENIĄDZE
Dollar clip, czyli klips na pieniądze, zastępuje przegródkę na banknoty w portfelach o małym formacie, dzięki czemu banknoty są zawsze pod ręką, a konstrukcja portfela może być jeszcze smuklejsza. Portfele te są również dostępne z lub bez kieszeni na monety.

Niezależnie od tego, jaką formę portfela slim wybierzesz, skup się na jakości, wysokiej jakości wykonania i przyjemnym odczuciu podczas zakupu, wtedy Twój mini portfel stanie się codziennym towarzyszem, którym będziesz się cieszyć przez długi czas przy odpowiedniej pielęgnacji.

JAKOŚĆ W MINIATUROWYM FORMACIE
Nie musimy rezygnować ani z wygody, ani z bezpieczeństwa. Wiele wysokiej jakości portfeli typu slim jest obecnie wyposażonych w ochronę RFID, która skutecznie zabezpiecza karty przed kradzieżą danych. Również klasyczny kieszonkowiec ma o wiele trudniej niż kiedyś z mini portfelem, ponieważ smukłe portfele znacznie mniej odznaczają się w kieszeniach pośladków lub marynarki.

Jak w przypadku każdego innego portfela, tak i w przypadku portfela slim warto zainwestować w wysokiej jakości portfel skórzany. Nie tylko wygląda bardziej elegancko, ale jest też trwalszy i lepiej przemyślany, dzięki czemu wszystko, czego potrzebujesz, jak karty, monety i banknoty, znajdzie w nim swoje właściwe miejsce.

Mini portfel: talent organizacyjny
Slim Wallet jest wystarczająco duży, aby pomieścić wszystko, czego potrzebujesz i zachować przegląd. Ilość przegródek w mini portfelu zależy również od osobistych preferencji: Istnieją proste etui na karty, portfele z klipsami na pieniądze, a także mini portfele z małą przegródką na bilon, monetę do wózka sklepowego lub drobne do automatu parkingowego.

Niepotrzebne banknoty i zbędne monety są szybko sortowane, ponieważ ci, którzy posiadają mini portfel, zazwyczaj lubią go zredukowanym i uporządkowanym.

Portfel Slim: dodatek dla fashionistek i minimalistek
Mini portfel podąża za znakami czasu: elektroniczne opcje płatności, mikroskopijne torebki i wąska moda męska wymagają bardziej praktycznej alternatywy dla opasłego portfela XXL, w którym mieści się połowa historii życia. Zdjęcia rodzinne są obecnie przechowywane na mikrochipach w naszych smartfonach, a w wielu miejscach mamy również możliwość płacenia przy kasie za pomocą smartfona. Zawartość naszego portfela jest coraz mniejsza. Nadszedł czas, aby portfel dostosował się do tych zmniejszonych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl